Filtry

MINIMI

Dla małej księżniczki

Zarówno duże jak i małe dziewczynki uwielbiają sukienki, dlatego tak chętnie wybierają produkty firmy Minimi. Ta polska rodzinna firma specjalizuje się w dziecięcej odzieży na specjalne okazje, czyli przede wszystkim wyjątkowych, niepowtarzalnych sukienkach. Już nie będzie tłumaczenia, że na chrzest czy komunię mała Pani ni...

Dla małej księżniczki

Zarówno duże jak i małe dziewczynki uwielbiają sukienki, dlatego tak chętnie wybierają produkty firmy Minimi. Ta polska rodzinna firma specjalizuje się w dziecięcej odzieży na specjalne okazje, czyli przede wszystkim wyjątkowych, niepowtarzalnych sukienkach. Już nie będzie tłumaczenia, że na chrzest czy komunię mała Pani nie będzie miała w co się ubrać - w sukience Minimi nie tylko będzie się dobrze czuła i wyglądała, ale także świetnie się bawiła, a przecież w dziecięcych latach właśnie o to chodzi.

Sukienki firmy Minimi

Sukienki firmy Minimi to przede wszystkim elegancja i minimalizm. Proste wzory, sięgające niejednokrotnie do stylu retro, oraz stonowana, ale jednocześnie radosna kolorystyka sprawiają, że z pewnością spodobają się one każdej dziewczynce. Producent bardzo zwraca też uwagę na jakość, dlatego ubrania są szyte wyłącznie z najlepszych tkanin w polskich fabrykach. Oferta naszego sklepu to szeroki wybór eleganckich i praktycznych sukienek, przeznaczonych dla małych dziewczynek, nieco starszych i tych całkiem dużych.

Więcej


Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Wyprzedaż! 169,00 zł -50%
MINIMI
MINIMI

Piękna, świąteczna sukienka od Minimi-w groszki z czerwoną kokardką. Idealna na rodzinne święta i inne wyjątkowe okazje.

169,00 zł 84,50 zł
Wyprzedaż! 169,00 zł -50%
MINIMI
MINIMI

Złota sukienka dla dziewczynek od Minimi...:)

169,00 zł 84,50 zł
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów