Filtry

MINIMI

Dla małej księżniczki

Zarówno duże jak i małe dziewczynki uwielbiają sukienki, dlatego tak chętnie wybierają produkty firmy Minimi. Ta polska rodzinna firma specjalizuje się w dziecięcej odzieży na specjalne okazje, czyli przede wszystkim wyjątkowych, niepowtarzalnych sukienkach. Już nie będzie tłumaczenia, że na chrzest czy komunię mała Pani ni...

Dla małej księżniczki

Zarówno duże jak i małe dziewczynki uwielbiają sukienki, dlatego tak chętnie wybierają produkty firmy Minimi. Ta polska rodzinna firma specjalizuje się w dziecięcej odzieży na specjalne okazje, czyli przede wszystkim wyjątkowych, niepowtarzalnych sukienkach. Już nie będzie tłumaczenia, że na chrzest czy komunię mała Pani nie będzie miała w co się ubrać - w sukience Minimi nie tylko będzie się dobrze czuła i wyglądała, ale także świetnie się bawiła, a przecież w dziecięcych latach właśnie o to chodzi.

Sukienki firmy Minimi

Sukienki firmy Minimi to przede wszystkim elegancja i minimalizm. Proste wzory, sięgające niejednokrotnie do stylu retro, oraz stonowana, ale jednocześnie radosna kolorystyka sprawiają, że z pewnością spodobają się one każdej dziewczynce. Producent bardzo zwraca też uwagę na jakość, dlatego ubrania są szyte wyłącznie z najlepszych tkanin w polskich fabrykach. Oferta naszego sklepu to szeroki wybór eleganckich i praktycznych sukienek, przeznaczonych dla małych dziewczynek, nieco starszych i tych całkiem dużych.

Więcej


Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Wyprzedaż! 169,00 zł -30%
MINIMI
MINIMI

Złota sukienka dla dziewczynek od Minimi...:)

169,00 zł 118,30 zł
Wyprzedaż! 149,00 zł -30%
MINIMI
MINIMI

Biała sukienka od Minimi.. Idealna dla małych księżniczek, które wybierają się na bal :)

149,00 zł 104,30 zł
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów