TUNIKI

Pomiędzy bluzką, a sukienką


Istnieje pewna wyjątkowa część ubioru, która łączy w sobie dwie części garderoby - bluzkę i sukienkę. Jest to tunika. Mało kto wie, że tuniki nosili już starożytni Rzymianie, a były one odpowiednikami greckich chitonów. Współczesna damska tunika powinna być noszona w komplecie z pasującymi do niej legginsami, krótkim...

Pomiędzy bluzką, a sukienką


Istnieje pewna wyjątkowa część ubioru, która łączy w sobie dwie części garderoby - bluzkę i sukienkę. Jest to tunika. Mało kto wie, że tuniki nosili już starożytni Rzymianie, a były one odpowiednikami greckich chitonów. Współczesna damska tunika powinna być noszona w komplecie z pasującymi do niej legginsami, krótkimi spodenkami lub grubymi rajstopami, ponieważ ma niestandardową długość. Zazwyczaj jest ona luźna i niezobowiązująca, ale można spotkać i takie, które będą nadawały się na eleganckie wyjście lub inną wyjątkową okazję tego typu.

Tunika dla każdego


Tunika nie zna wieku - może ją nosić i mała dziewczynka, i jej mama, a także jej babcia! W ofercie naszego sklepu dostępne są wyjątkowe tuniki, a o ich doskonałą jakość zadbała marka Zombie Dash. Żywe kolory, wygodny fason, fantazyjne i abstrakcyjne wzorki, zabawne grafiki - to wszystko, co ma do zaproponowania, z czego każda kobieta mogłaby wybrać coś dla siebie! Wykonane są z miękkiego, przyjemnego w dotyku materiału, co dodatkowo gwarantuje komfort ich użytkowania.

Więcej