Apaszki La Millou

Apaszki to świetna alternatywa dla tradycyjnych szalików. Są niezwykle modne i chronią dziecko w trakcie spacerów w chłodniejsze dni. Apaszki dostępne w tej kategorii cechują się wysoką jakością wykonania. Gwarancją spełniania standardów w dziedzinie akcesoriów dla najmłodszych jest fakt, że produkowane są przez renomowanego producenta La Millou...

Apaszki to świetna alternatywa dla tradycyjnych szalików. Są niezwykle modne i chronią dziecko w trakcie spacerów w chłodniejsze dni. Apaszki dostępne w tej kategorii cechują się wysoką jakością wykonania. Gwarancją spełniania standardów w dziedzinie akcesoriów dla najmłodszych jest fakt, że produkowane są przez renomowanego producenta La Millou. Wykonane są z wysokiej jakości antyalergicznej bawełny oraz mięciutkiego minky. Dzięki możliwości swobodnej regulacji apaszki dostępne w tej kategorii przeznaczone są dla dzieci od 0 do nawet 7 roku życia.

Szeroki wybór wzornictwa gwarantuje, że każdy rodzic znajdzie tutaj idealny produkt spełniający wszelkie oczekiwania. Apaszki La Millou są wygodne dla dziecka i nie powodują ucisku. Wszystkie produkty są szyte ręcznie, co zapewnia wysoką jakość wykonania. Apaszki pierze się w temperaturach do 30 stopni, w obrotach wirowania do 800/min. Mogą stanowić świetny prezent dla przyszłych lub obecnych rodziców, a nawet dla samych dzieci. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Więcej