Kokon Baby Nest

Każdy rodzic chcąc zapewnić spokojny sen swojemu dziecku, szuka różnego rodzaju rozwiązań, które można wykorzystać zarówno w domu, jak podczas wyjazdu rodzinnego. Kokony Baby Nest to gadżet dla noworodka, dzięki któremu dziecko może swobodnie odpłynąć w krainę snów. Zostały zaprojektowane w sposób, który daje rodzicom i dziecku poczucie bezpiecz...

Każdy rodzic chcąc zapewnić spokojny sen swojemu dziecku, szuka różnego rodzaju rozwiązań, które można wykorzystać zarówno w domu, jak podczas wyjazdu rodzinnego. Kokony Baby Nest to gadżet dla noworodka, dzięki któremu dziecko może swobodnie odpłynąć w krainę snów. Zostały zaprojektowane w sposób, który daje rodzicom i dziecku poczucie bezpieczeństwa. Sprawiają, że maluch ma własną przestrzeń i czuje się w niej niesamowicie komfortowo. Kokon to świetne rozwiązanie dla rodziców, którzy chcą spać z dzieckiem w jednym łóżku.

Dbając o najwyższy standard dostępnego w naszym sklepie internetowym asortymentu, dostarczamy gadżetów dla dzieci, które spełniają najwyższe standardy. Kokony Baby Nest dostępne w tej kategorii produkowane są przez La Millou, który specjalizuje się w akcesoriach dla najmłodszych. Ciekawe i kreatywne wzornictwo zastosowane w tych produktach, gwarantuje wypełnienie salonu rodzica lub pokoju dziecięcego niepowtarzalną atmosferą i ciepłem. Kokony Baby Nest można prać w pralce w trybie delikatnym.

Więcej