1)     Jak prać otulacz bambusowy (produkty z bambusa)?

Odp.: Przede wszystkim nie pierz ręcznie produktów bambusowych! Włóż do pralki i ustaw delikatny program prania z temperaturą 30o. Nie stosuj wybielaczy i nie susz w suszarce bębnowej. Unikaj suszenia na bezpośrednim słońcu. Aby otulacz był idealnie gładki, możesz go wyprasować w temperaturze do 110o.

 

2)     W jakim wieku można używać poduszki Angel’s Wings?

Odp.: Antywstrząsowa poduszka Angel’s Wings nadaje się od pierwszych dni życia Maluszka. Przeznaczona jest ona do fotelików samochodowych i spacerówek, jednak niektóre Mamy używają jej także w gondoli co idealnie się sprawdza np. na wjazdach na krawężnik. Poduszkę można stosować dotąd, aż główka dziecka nie będzie za duża i będzie mieściła się między skrzydełkami. Jest to uzależnione indywidualnie od wielkości główki dziecka i komfortu jazdy.

 

3)     Czy zamek/suwak na pupie spodni Zombie Dash przeszkada?

Odp.: Nie, suwak nie przeszkadza. Jest on wszyty tuż nad linią siadania więc nie jest bezpośrednio pod pupą. Dodatkowo jest on podszyty materiałem od wewnętrznej strony co zwiększa komfort noszenia tak czaderskich dresów.

 

4)     Czy wkładka do wózka Stroller Pad pasuje do każdego wózka?

Odp.: Nie. Wkładka do wózka pasuje do większości wózków, które mają standardowe zapięcia na pasy z 5-cioma oddzielnymi elementami. Wkładka nie pasuje do wózków w których rączka do pchania przechodzi między nogami dziecka (wkładka nie ma otworu na rączkę).

 

5)     Jak prać ubrania Zombie Dash?

Odp.: Ubrania Zombie Dash należy prać bez namaczania; prać z zachowaniem ostrożności w max. 30°; nie prać chemicznie; suszyć w pionie; nie wybielać; pracować w niskiej temperaturze. Przy pierwszym praniu należy zasunąć suwak aby uniknąć pofarbowania innym kolorem.

 

6)     Który rozmiar koca kupić dla niemowlaka?

Opd.: Specjalnie dedykowanym kocem dla noworodka jest Kocyk Niemowlaka w rozmiarze 65x75cm jest on idealny na pierwsze spacery w gondoli, ponieważ idealnie się mieści i okrywa Maluszka. Jednak warto przemyśleć zakup koca średniaka w rozmiarze 80x100cm, który śmiało starczy na 2-3 lata dziecka. 

 

7)     Co kupić do podstawowej wyprawki dziecka?

Odp.: Od pierwszych chwil życia koniecznie trzeba mieć: kocyk i poduszkę. Proponujemy Kocyk Niemowlaka lub Kocyk Średniaka i Podusię Sleepy Pig. W następnym kroku należy pomyśleć o antywstrząsowej poduszce Angel’s Wings i wkładce Stroller Pad. Dla wygody mamy do karmienia najlepiej kupić Kurę Babci Dany. Na lato idealnie sprawdza się otulaacz bambusowy, który w trakcie upałów schłodzi ciało o 2-3 stopnie od otoczenia.