1)     Jak prać otulacz bambusowy (produkty z bambusa)?

Odp.: Przede wszystkim nie pierz ręcznie produktów bambusowych! Włóż do pralki i ustaw delikatny program prania z temperaturą 30o. Nie stosuj wybielaczy i nie susz w suszarce bębnowej. Unikaj suszenia na bezpośrednim słońcu. Aby otulacz był idealnie gładki, możesz go wyprasować w temperaturze do 110o.

 

2)     W jakim wieku można używać poduszki Angel’s Wings?

Odp.: Antywstrząsowa poduszka Angel’s Wings nadaje się od pierwszych dni życia Maluszka. Przeznaczona jest ona do fotelików samochodowych i spacerówek, jednak niektóre Mamy używają jej także w gondoli co idealnie się sprawdza np. na wjazdach na krawężnik. Poduszkę można stosować dotąd, aż główka dziecka nie będzie za duża i będzie mieściła się między skrzydełkami. Jest to uzależnione indywidualnie od wielkości główki dziecka i komfortu jazdy.

 

3)     Czy wkładka do wózka Stroller Pad pasuje do każdego wózka?

Odp.: Nie. Wkładka do wózka pasuje do większości wózków, które mają standardowe zapięcia na pasy z 5-cioma oddzielnymi elementami. Wkładka nie pasuje do wózków w których rączka do pchania przechodzi między nogami dziecka (wkładka nie ma otworu na rączkę).

 

4)     Który rozmiar koca kupić dla niemowlaka?

Opd.: Specjalnie dedykowanym kocem dla noworodka jest Kocyk Niemowlaka w rozmiarze 65x75cm jest on idealny na pierwsze spacery w gondoli, ponieważ idealnie się mieści i okrywa Maluszka. Jednak warto przemyśleć zakup koca średniaka w rozmiarze 80x100cm, który śmiało starczy na 2-3 lata dziecka. 

 

5)     Co kupić do podstawowej wyprawki dziecka?

Odp.: Od pierwszych chwil życia koniecznie trzeba mieć: kocyk i poduszkę. Proponujemy Kocyk Niemowlaka lub Kocyk Średniaka i Podusię Sleepy Pig. W następnym kroku należy pomyśleć o antywstrząsowej poduszce Angel’s Wings i wkładce Stroller Pad. Dla wygody mamy do karmienia najlepiej kupić Kurę Babci Dany. Na lato idealnie sprawdza się otulaacz bambusowy, który w trakcie upałów schłodzi ciało o 2-3 stopnie od otoczenia.