La Millou Królik Chocolate Maggie Rose Vanilla

-35%
Wyprzedaż! LAMILLOU KRÓLIK CHOCOLATE MAGGIE ROSE VANILLA

Króliczek marki La Millou to słodziak, którego chce się utulić od pierwszego wejrzenia. Króliczek z uszami kocha jak się go łapie za nóżkę lub długie uszko. Nie obraża się gdy się go podgryza albo podrzuca. Super jest go dobrać do ulubionego kocyka!

 Wymiary: ok 23 cm ( długość królika podana bez uszu) 

 

Więcej szczegółów

SKŁAD
100% bawełna, 100% polar minky
SPOSÓB PRANIA
prać w pralce, w temperaturze 30°, program delikatny - max. 800 obrotów wirowania, prasować tylko tkaninę bawełnianą i bambusową, w temperaturze do 110°, nie stosować wybielaczy, nie prać ręcznie, nie suszyć w suszarce bębnowej,

49,00 zł

31,85 zł

31,85 zł za szt.

Ręcznie szyty Króliczek marki La Millou wykonany jest z wysokiej jakości materiału minky. Zapakowany w lniany woreczek i ozdobiony przywieszką w kształcie serduszka porwie wszystkie serca. Króliczek to idealny prezent na każdą okazję! 

Produkt prać w pralce w temperaturze 30°, program delikatny, maksymalnie 800 obrotów wirowania. Zalecamy pranie przed pierwszym użyciem. Nie stosować wybielaczy, nie prać ręcznie oraz nie suszyć w suszarce bębnowej. 

SKŁAD100% bawełna, 100% polar minky
SPOSÓB PRANIAprać w pralce, w temperaturze 30°, program delikatny - max. 800 obrotów wirowania, prasować tylko tkaninę bawełnianą i bambusową, w temperaturze do 110°, nie stosować wybielaczy, nie prać ręcznie, nie suszyć w suszarce bębnowej,