La Millou Velvet Thick Stroller Pad Moonlight Swan Powder Pink

Nowa wkładka z jeszcze bardziej sprężystą i miękką pianką.

Mięciutka wkładka do wózka od La Millou to idealne rozwiązanie do wózka, ale również do fotelika samochodowego. Idealna aby nadać nowego wyglądu wózkowi, a jednocześnie ochronić ciało dziecka przed zabrudzeniami i syntetycznym materiałem wózka. Świetnie sprawdza się podczas upalnych dni.

Więcej szczegółów

SKŁAD
100% bawełna, 100% poliester
SPOSÓB PRANIA
prać w pralce, w temperaturze 30°, program delikatny - max. 800 obrotów wirowania, prasować tylko tkaninę bawełnianą i bambusową, w temperaturze do 110°, nie stosować wybielaczy, nie prać ręcznie, nie suszyć w suszarce bębnowej,

119,00 zł

Stroller Pad posiada kilka otworów, które pomogą w umieszczeniu wkładki w wózku lub foteliku. Dodatkowe troczki i gumo - sznurek zapewni, że wkładka pozostanie na swoim miejscu mimo ruchów maluszka. Aby zapewnić pełną ochronę dziecku, można dołączyć poduszkę antywstrząsową Angel's Wings.

Ręcznie szyta wkładka do wózka wykonana jest z wysokiej jakości bawełny, która komponuje się z kolorem mięciutkiego materiału Velvet. Zapakowany w lniany woreczek i ozdobiony przywieszką w kształcie serduszka porwie wszystkie serca. Wkładka to idealny prezent na każdą okazję! Produkt prać w pralce w temperaturze 30°, program delikatny, maksymalnie 800 obrotów wirowania. Zalecamy pranie przed pierwszym użyciem. Nie stosować wybielaczy, nie prać ręcznie oraz nie suszyć w suszarce bębnowej.

SKŁAD100% bawełna, 100% poliester
SPOSÓB PRANIAprać w pralce, w temperaturze 30°, program delikatny - max. 800 obrotów wirowania, prasować tylko tkaninę bawełnianą i bambusową, w temperaturze do 110°, nie stosować wybielaczy, nie prać ręcznie, nie suszyć w suszarce bębnowej,