Kura babci Dany Velvet

Kura babci sprawdza się świetnie roli zarówno przytulanki, jak i oparcia pod głowę dziecka. Może także z powodzeniem służyć jako oparcie dla malucha podczas zabawy. Kury babci zostały wykonane z niezwykle miękkiego i przyjemnego w dotyku materiału Velvet, a wypełniona antyalergicznym puchem bezpiecznym dla wrażliwej skóry dziecka. W kategorii te...

Kura babci sprawdza się świetnie roli zarówno przytulanki, jak i oparcia pod głowę dziecka. Może także z powodzeniem służyć jako oparcie dla malucha podczas zabawy. Kury babci zostały wykonane z niezwykle miękkiego i przyjemnego w dotyku materiału Velvet, a wypełniona antyalergicznym puchem bezpiecznym dla wrażliwej skóry dziecka. W kategorii tej można znaleźć wyłącznie produkty najwyższej jakości wykonane i zaprojektowane przez znanego i renomowanego producenta La Millou. Pielęgnacja Kursy Babci jest niezwykle prosta i polega jedynie na praniu jej w delikatnym trybie do 30 stopni o maksymalnych obrotach wirowania 800/min.

Kura Babci Dany Velvet to idealny prezent dla dziecka lub jego rodziców np. na baby shower. Staranne wykonanie i wykończenie jest gwarancją wytrzymałości produktu, który narażony jest na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne podczas zabawy dziecka. Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców, których interesuje uniwersalność oraz niepowtarzalny design akcesoriów dla dzieci, do zapoznania się z ofertą naszego sklepu.

Więcej