Kocyk Przedszkolaka Velvet-Cotton

Koc jest elementem wyposażenia wnętrza, który znajduje się praktycznie w każdym domu. Szczególnie podczas chłodniejszych dni uwielbiamy opatulać się nim, aby zapewnić sobie ciepło. W tej kategorii znajduje się asortyment przeznaczony dla najmłodszych. Koce produkowane przez zaufanych i renomowanych producentów cechują się bardzo dużą wytrzymałoś...

Koc jest elementem wyposażenia wnętrza, który znajduje się praktycznie w każdym domu. Szczególnie podczas chłodniejszych dni uwielbiamy opatulać się nim, aby zapewnić sobie ciepło. W tej kategorii znajduje się asortyment przeznaczony dla najmłodszych. Koce produkowane przez zaufanych i renomowanych producentów cechują się bardzo dużą wytrzymałością oraz niepowtarzalnym designem. Połączenie bawełny z miękkim materiałem Velvet zapewnia ciepło oraz przewiewność, co ma szczególnie znaczenie podczas letnich dni. Wypełnione są antyalergiczną włókniną silikonową.

Koce poza funkcjami praktycznymi mogą z powodzeniem spełniać funkcje dekoracyjne w pokoju dziecięcym. Producent zadbał bowiem o unikalne wzornictwo, które wypełnia cztery ściany przyjemną atmosferą. Warto również wspomnieć o tym, że koce dostępne w tej kategorii są szyte ręcznie, co jest gwarancją niezwykłej staranności wykończeń. Pakowane w piękny lniany woreczek z ozdobami w kształcie serca są idealnym pomysłem na prezent na urodziny, baby shower oraz wiele innych okazji.

Więcej