Mufki

Przyjemność z rodzinnego spaceru wynika bardzo często z komfortu i wygody zarówno najmłodszych, jak i rodziców - szczególnie podczas chłodnych zimowych lub jesiennych dni. Dzięki mufkom La Millou dłonie rodzica są chronione przed działaniem mrozu. Zostały zaprojektowane w sposób maksymalnie ułatwiający ich montaż w różnorodnych modelach wózków. ...

Przyjemność z rodzinnego spaceru wynika bardzo często z komfortu i wygody zarówno najmłodszych, jak i rodziców - szczególnie podczas chłodnych zimowych lub jesiennych dni. Dzięki mufkom La Millou dłonie rodzica są chronione przed działaniem mrozu. Zostały zaprojektowane w sposób maksymalnie ułatwiający ich montaż w różnorodnych modelach wózków. Zakłada się je na pałąk, dzięki czemu prowadząc wózek nasze dłonie są ogrzewane dając nam przyjemność i wygodę podczas spaceru. Wypełnione są wysokiej jakości antyalergiczną włókniną, a na zewnątrz przepuszczającą powietrze bawełną.

Mufki dostępne w tej kategorii to klasa premium. Pochodzą od renomowanego producenta La Millou zapewniając niepowtarzalną precyzję wykonania. Warto zwrócić również uwagę na unikalny i ciekawy design, dzięki któremu wózek wygląda jeszcze bardziej stylowo. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu wszystkich rodziców, którzy cenią sobie jakość, wygodę oraz funkcjonalność akcesoriów dla najmłodszych.

Więcej