Mała Kura Velvet

Poszukujesz idealnie miękkiej i przyjemnej w dotyku poduszki dla swojego dziecka? Jesteś w dobrym miejscu! W swoim asortymencie posiadamy mnóstwo różnorodnych produktów, które cechują się najwyższą jakością wykonania. W kategorii tej można znaleźć świetnie prezentujące się poduszki w kształcie małej kury, wykonane z materiału Velvet i wypełnione...

Poszukujesz idealnie miękkiej i przyjemnej w dotyku poduszki dla swojego dziecka? Jesteś w dobrym miejscu! W swoim asortymencie posiadamy mnóstwo różnorodnych produktów, które cechują się najwyższą jakością wykonania. W kategorii tej można znaleźć świetnie prezentujące się poduszki w kształcie małej kury, wykonane z materiału Velvet i wypełnione antyalergicznym puchem silikonowym. Mogą służyć jako oparcie pod główkę dziecka do snu, jako zabawka, czy pierwsza przytulanka. Pielęgnacja produktów dostępnych w tych kategorii jest niezwykle prosta i polega na tradycyjnym praniu w trybie delikatnym (do 30 stopni, max. 800 obrotów wirowania).

Mała kura Velvet może służyć również jako element dekoracyjny wnętrz ze względu na swój niepowtarzalny design. Akcesoria dla dzieci firmy La Millou cechują się niezwykła starannością wykonania i zachowaniem zasad bezpieczeństwa najmłodszych. Mogą również sprawdzić się w roli prezentu - także ze względu na fakt, że pakujemy produkt w świetnie prezentujący się lniany woreczek z piękną ozdobą.

Więcej