Sleepy Pig

Spokojny i niezakłócony sen dziecka ma niezwykle istotne znaczenie dla prawidłowego rozwoju malucha. Odpowiednie wyposażenie łóżka jest zatem ogromnie ważne. W Fancy&Eco dbamy o to, aby w naszym asortymencie znajdowały się wyłącznie produkty najwyższej jakości, które są przyjazne i bezpieczne dla dzieci. Poduszki Sleepy Pig zostały zaprojekt...

Spokojny i niezakłócony sen dziecka ma niezwykle istotne znaczenie dla prawidłowego rozwoju malucha. Odpowiednie wyposażenie łóżka jest zatem ogromnie ważne. W Fancy&Eco dbamy o to, aby w naszym asortymencie znajdowały się wyłącznie produkty najwyższej jakości, które są przyjazne i bezpieczne dla dzieci. Poduszki Sleepy Pig zostały zaprojektowane z myślą o najmłodszych. Z powodzeniem mogą służyć dziecku jako pierwsza przytulanka oraz podparcie pod główkę dziecka podczas snu.

Wzornictwo, które znajduje się na poduszkach Sleepy Pig, wypełnia pokój dziecięcy ciepłem i przytulnością. Poduszki w kształcie świnek, który jest niezwykle unikalny, budzą dziecięcą radość nawet u dorosłych. Poduszki wykonane są z wysokiej jakości materiałów, które są niezwykle miękkie w dotyku i przyjazne dla delikatnej skóry dziecka. Pielęgnacja poduszek Sleepy Pig jest niezwykle ułatwiona - wystarczy zwykłe pranie w temperaturze do 30 stopni o obrotach do 800/min. Nie należy prać ich ręcznie, ani suszyć w suszarce bębnowej.

Więcej