Królik Velvet

Najmłodsi uwielbiają zabawę, dlatego każdy rodzic dba o zapewnienie swojemu dziecku czasu i miejsca na rozrywkę. My również zdajemy sobie sprawę, że swawole są dla najmłodszych bardzo ważne, dlatego w naszym sklepie znajdują się przytulanki królik marki La Millou. Wykonane z niezwykle miękkiego oraz delikatnego w dotyku materiału Velvet są bezpi...

Najmłodsi uwielbiają zabawę, dlatego każdy rodzic dba o zapewnienie swojemu dziecku czasu i miejsca na rozrywkę. My również zdajemy sobie sprawę, że swawole są dla najmłodszych bardzo ważne, dlatego w naszym sklepie znajdują się przytulanki królik marki La Millou. Wykonane z niezwykle miękkiego oraz delikatnego w dotyku materiału Velvet są bezpieczne nawet w przypadku gryzienia. Niepowtarzalny design oraz różnorodność kolorystyczna królików Velvet sprawia, że każde dziecko lub rodzic może wybrać najbardziej odpowiadający wariant. Mogą również służyć jako element dekoracyjny, dodając uroku pokoikom dziecięcym w każdym domu.

Króliki Velvet z tej kategorii to idealny pomysł na prezent dla dziecka. Zapakowane w świetnie prezentujący się lniany woreczek z ozdobą w kształcie serca, może od razu zostać przekazane jako podarunek na urodziny, czy baby shower. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą rodziców, którzy poszukują idealnej przytulanki dla dziecka. Jesteśmy przekonani, że królik Velvet świetnie sprawdzi się tej roli.

Więcej