Dostawa na terenie Polski na adres wskazany w formularzu zamówienia trwa do 4 dni roboczych, w zależności od wybranej formy dostawy, dnia tygodnia oraz godziny złożenia zamówienia. Zamówienia złożone od 1 czerwca 2019 do 31  sierpnia 2019 wysyłane będą wg określonego harmonogramu. 

Wysyłka towaru dwa dni w tygodniu:

poniedziałki godzina 12:00

czwartki 12:00

Termin otrzymania przesyłki składa się z czasu realizacji zamówienia i czasu dostarczenia paczki przez kuriera, tj. maksymalnie 6 dni robocze, liczone po zaksięgowaniu wpłaty lub otrzymaniu potwierdzenia realizacji transakcji.

Przy opcji dostawy na wskazany adres kurier będzie próbował dostarczyć zamówienie dwukrotnie. Po dwóch nieudanych próbach dostarczenia zamówienia zostanie ono odesłane do naszego sklepu stacjonarnego FANCY&ECO Store.

WAŻNE! Jeżeli przed wydaniem przesyłki okaże się, że doznała ona ubytku lub uszkodzenia, przewoźnik ma obowiązek ustalić niezwłocznie protokolarnie stan przesyłki oraz okoliczności powstania szkody. Przewoźnik powinien zrobić to również na żądanie Klienta, jeżeli twierdzi on, że przesyłka jest naruszona.

Odbiór osobisty

 Brak możliwości odbioru w sklepie stacjonarnym. W wyjątkowych sytuacjach istnieje możliwość odbioru osobistego na Kabatach w Warszawie, po wcześniejszym telefonicznym ustaleniiu terminu odbioru.

W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy +48 695 082 881; kontakt@fancyandeco.pl