Dostawa na terenie Polski na adres wskazany w formularzu zamówienia trwa do 4 dni roboczych, w zależności od wybranej formy dostawy, dnia tygodnia oraz godziny złożenia zamówienia. Zamówienia wysyłane są w ciągu 48 godzin od złożenia zamówienia.

Termin otrzymania przesyłki składa się z czasu realizacji zamówienia i czasu dostarczenia paczki przez kuriera, tj. maksymalnie 6 dni robocze, liczone po zaksięgowaniu wpłaty lub otrzymaniu potwierdzenia realizacji transakcji.

Przy opcji dostawy na wskazany adres kurier będzie próbował dostarczyć zamówienie dwukrotnie. Po dwóch nieudanych próbach dostarczenia zamówienia zostanie ono odesłane do naszego sklepu stacjonarnego FANCY&ECO Store.

WAŻNE! Jeżeli przed wydaniem przesyłki okaże się, że doznała ona ubytku lub uszkodzenia, przewoźnik ma obowiązek ustalić niezwłocznie protokolarnie stan przesyłki oraz okoliczności powstania szkody. Przewoźnik powinien zrobić to również na żądanie Klienta, jeżeli twierdzi on, że przesyłka jest naruszona.

Odbiór osobisty

 Brak możliwości odbioru w sklepie stacjonarnym. W wyjątkowych sytuacjach istnieje możliwość odbioru osobistego na Kabatach w Warszawie, po wcześniejszym telefonicznym ustaleniu terminu odbioru.

W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy +48 695 082 881; kontakt@fancyandeco.pl