Dostawa na terenie Polski na adres wskazany w formularzu zamówienia trwa do 2 dni roboczych, w zależności od wybranej formy dostawy, czas liczony od nadania towaru przez Nas.

Termin otrzymania przesyłki składa się z czasu realizacji zamówienia i czasu dostarczenia paczki przez kuriera, tj. maksymalnie 4 dni robocze, liczone po zaksięgowaniu wpłaty lub otrzymaniu potwierdzenia realizacji transakcji.

Przy opcji dostawy na wskazany adres kurier będzie próbował dostarczyć zamówienie dwukrotnie. Po dwóch nieudanych próbach dostarczenia zamówienia zostanie ono odesłane do naszego sklepu stacjonarnego FANCY&ECO Store.

WAŻNE! Jeżeli przed wydaniem przesyłki okaże się, że doznała ona ubytku lub uszkodzenia, przewoźnik ma obowiązek ustalić niezwłocznie protokolarnie stan przesyłki oraz okoliczności powstania szkody. Przewoźnik powinien zrobić to również na żądanie Klienta, jeżeli twierdzi on, że przesyłka jest naruszona.

Odbiór osobisty

 od poniedziałku do piątku w godzinach 10:30 - 19:00,

 w soboty w godzinach 10:00 - 14:30,

pod adresem:

FANCY&ECO Store
ul.Wąwozowa 36 pawion 48
02-796 Warszawa

WAŻNE! Czas na odbiór przesyłki wynosi 5 dni roboczych, w celu wydłużenia tego terminu prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy
+48 695 082 881; kontakt@fancyandeco.pl